RADNI GMINY STROMIEC W KADENCJI 2014-2018

  1. Adamczyk Marek Paweł
  2. Czachowski Jan Chryzostom - Przewodniczący Rady
  3. Deleska Dariusz
  4. Dudek Rafał Mariusz
  5. Kierzkowski Grzegorz
  6. Korczak Elżbieta
  7. Kucharska Bożena Hanna
  8. Mac Danuta
  9. ka Marzena
  10. Piechnik Zofia
  11. Piekarska Małgorzata Anna
  12. Pietrusiński Adam
  13. Stachera Mirosława Lidia - Wiceprzewodnicząca Rady
  14. Szulik Milena Wanda
  15. Wieteska Anna  
InformacjeInformacje:

Liczba wyświetleń: 1266

Utworzono dnia: 22.05.2015

Dokument wprowadził:
Krystian

Dokument opublikował:
Administrator główny

Drukuj dokument

Historia publikacjiHistoria publikacji:
  • 10.07.2015, Barbara Kamińska: Edycja dokumentu Radni Gminy Stromiec 2014-2018
  • 26.06.2015, Administrator główny: Dodanie załącznika Skład osobowy Komisji Rady
  • 02.06.2015, Administrator główny: Dodanie załącznika Komisje Rady Gminy
  • 25.05.2015, Administrator główny: Edycja dokumentu Radni Gminy Stromiec 2014-2018